Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Reload

NORDPOINT GROUP OY (NPG)
Y-tunnus: 0777323-3
sähköpostit: etunimi.sukunimi@nordpoint.fi
Käyntiosoite:
Lentäjäntie 3, 4 krs,
01530 VANTAA
Postiosoite:
PL 241, 00101 HELSINKI

Laskutustiedot:
NordPoint Group Oy, y-tunnus 0777323-3  
Verkkolaskutusosoite on 003707773233  
ja välittäjätunnus ITELFIHH

NPDF Holding Oy, y-tunnus 2648213-2
Verkkolaskutusosoite on FI6056121120595415 
ja välittäjätunnus OKOYFIHH

Laskut voi myös lähettää sähköpostilla pdf-tiedostona osoitteeseen info(a)retili.fi

Paperiset laskut tulee postittaa:
NordPoint Group Oy
c/o RE-Tili Oy
Mannerheimintie 118
00270 Helsinki


toimitusjohtaja, insinööri
Marko Koivuneva
hallinto, rahoitus, talous, yleisjohto sekä osallistuminen kiinteistökehitysliiketoimintaan ja yritysjärjestelyihin
050 552 4601
marko.koivuneva@nordpoint.fi
 


kiinteistö- ja liiketoimintajohtaja, senior advisor
Arto Merisalo
kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitysliiketoiminta, yritysjärjestelyt sekä operatiivisen liiketoiminnan johto Suomessa
050 552 4602 tai 040 733 1331
arto.merisalo@nordpoint.fi
 

Erkki
johtava kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV
Erkki Pursiainen
asiakasyhteydet ja suhteet kaupan ketjuihin sekä logistiikkayhtiöihin, hanke- ja kiinteistökehitys, myynnit ja vuokraukset, kotimaiset sijoittaja-asiakkaat, yritysjärjestelyt
050 595 9715
erkki.pursiainen@nordpoint.fi
 

Rainer
kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV 
Rainer Sourander
asiakasyhteydet, kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitys, vuokraus, yritysjärjestelyt
044 540 9411
rainer.sourander@nordpoint.fi

 


senior advisor, DI
Jukka Laaksovirta
kiinteistökehityshankkeet, kiinteistökonsultointi, yritysjärjestelyt, Suomi ja Baltia
+358 40 555 6958
jukka.laaksovirta@nordpoint.fi

 


senior advisor
Tapani Yli-Saunamäki
tonttihankinta, kiinteistökehityshankkeet Suomi ja Baltia, sidosryhmä- ja yhteiskuntasuhteet
+358 400 896 896
tys@nordpoint.fi
 

Pekka
kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV
Pekka Marttila
ketjuyhteydet kaupan ketjuihin ja toimitiloja etsiviin yrityksiin, hankekehityskohteiden ja toimitilojen vuokraukset, hankekehitys
0400 777 364
pekka.marttila@nordpoint.fi
 

Kari Malinen
kiinteistökonsultti, advisor
Kari Malinen
kauppa- ja liikepaikat, ketjuasiakkaat, kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitys, vuokraus
040 828 1656
kari.malinen@nordpoint.fi