Kontaktid

Võtke ühendust

Reload

NORDPOINT GROUP OY (NPG)
Registrikood: 0777323-3
e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@nordpoint.fi
Füüsiline aadress:
Lentäjäntie 3, IV k
01530 VANTAA
Postiaadress:
PL 241, 00101 HELSINGI

Arveldusandmed:
NordPoint Group Oy, Registrikood: 0777323-3 
E-arvelduse aadress: 003707773233 
Operaatori vahendajatunnus: ITELFIHH

NPDF Holding Oy, Registrikood: 2648213-2
E-arvelduse aadress: FI6056121120595415
Operaatori vahendajatunnus: OKOYFIHH

 

tegevdirektor, insener
Marko Koivuneva
haldus, finantseerimine, majandus, üldjuhtimine, kinnisvaraarendustegevus, ettevõtete ümberkorraldamine
050 552 4601
marko.koivuneva@nordpoint.fi
 


kinnisvara- ja tegevdirektor, vanemnõunik
Arto Merisalo
kinnisvaraobjektide ja kruntide soetamine, projektide ja kinnisvaraarendustegevuse juhtimine, ettevõtete ümberkorraldamine ning igapäevase äritegevuse juhtimine Soomes
050 552 4602 või 040 733 1331
arto.merisalo@nordpoint.fi
 

Erkki
Juhtiv kinnisvarakonsultant, vanemnõustaja, litsentseeritud kinnisvaranõustaja
Erkki Pursiainen
Kliendisuhted ja suhted kaubanduskettide ja logistikaettevõtetega, arendusprojektid ja kinnisvaraarendus, müük ja rent, kodumaised investorkliendid, ettevõtluskorraldus
050 595 9715
erkki.pursiainen@nordpoint.fi
 

Rainer
kinnisvarakonsultant, vanemnõustaja, litsentseeritud kinnisvaranõustaja
Rainer Sourander
Kliendisuhted, kinnisvaraarendusprojektide ja kruntide hankimine, arendusprojektid ja kinnisvaraarendus, rent, ettevõttetehingud
044 540 9411
rainer.sourander@nordpoint.fi

 


vanemnõustaja, diplomeeritud insener
Jukka Laaksovirta
kinnisvaraarenduse projektid, kinnisvaraalased konsultatsioonid
ettevõttetehingud, Soome ja Baltimaad
+358 40 555 6958
jukka.laaksovirta@nordpoint.fi

 


vanemnõustaja
Tapani Yli-Saunamäki
kruntide kokkuost, Soome ja Balti riikide kinnisvaraarendusprojektid, huvirühmade ja avalikud suhted
+358 400 896 896
tys@nordpoint.fi
 

Pekka
kinnisvarakonsultant, vanemnõustaja, litsentseeritud kinnisvaranõustaja
Pekka Marttila
Suhted kaubanduskettide ja äripindu otsivate ettevõtetega, arendusobjektide ja äripindade rent, arendusprojektid
0400 777 364
pekka.marttila@nordpoint.fi
 

Kari Malinen
Kinnisvarakonsultant, nõustaja
Kari Malinen
Kaubandus- ja äripinnad, ketikliendid, kinnisvaraprojektide ja kruntide hankimine, arendusprojektid ja kinnisvaraarendus, rent
040 828 1656
kari.malinen@nordpoint.fi