Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Reload

NORDPOINT GROUP OY (NPG)
Y-tunnus: 0777323-3
sähköpostit: etunimi.sukunimi@nordpoint.fi

Käyntiosoite:
Lentäjäntie 3, 4 krs,
01530 VANTAA

Postiosoite:
PL 241,
00101 HELSINKI

Laskutustiedot:
NordPoint Group Oy, y-tunnus 0777323-3 
Verkkolaskutusosoite on 003707773233 
ja välittäjätunnus ITELFIHH

Mikäli verkkolaskutus ei onnistu, pyydämme lähettämään paperiset laskut postitse:
NordPoint Group Oy
PL 241
00101 Helsinki

NORDPOINT GROUP OY:N (NPG) HALLITUS
Avik Rakhit, puheenjohtaja (https://ae.linkedin.com/in/avikrakhit)
Frank Hegeman, varapuheenjohtaja (https://www.linkedin.com/in/frank-hegeman-8539a411)
Buddhadeb Basu, varsinainen jäsen
Jukka Laaksovirta, varsinainen jäsen (https://fi.linkedin.com/in/laaksovirta-jukka-39291469)

 


toimitusjohtaja, insinööri
Marko Koivuneva
hallinto, rahoitus, talous, yleisjohto sekä osallistuminen kiinteistökehitysliiketoimintaan ja yritysjärjestelyihin
050 552 4601
marko.koivuneva@nordpoint.fi
 


kiinteistö- ja liiketoimintajohtaja, senior advisor
Arto Merisalo
kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitysliiketoiminta, yritysjärjestelyt sekä operatiivisen liiketoiminnan johto Suomessa ja Baltiassa
050 552 4602 tai 040 733 1331
arto.merisalo@nordpoint.fi

 


senior advisor, DI, NPG Oy:n hallituksen jäsen
Jukka Laaksovirta
kiinteistökehityshankkeet, kiinteistökonsultointi, yritysjärjestelyt, Suomi ja Baltia. NPG Oy:n pääomistajan edustaja Suomessa
040 555 6958
jukka.laaksovirta@nordpoint.fi
 

Erkki
johtava kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV
Erkki Pursiainen
asiakasyhteydet ja suhteet kaupan ketjuihin sekä logistiikkayhtiöihin, hanke- ja kiinteistökehitys, myynnit ja vuokraukset, kotimaiset sijoittaja-asiakkaat, yritysjärjestelyt
050 595 9715
erkki.pursiainen@nordpoint.fi
 

Rainer
kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV 
Rainer Sourander
asiakasyhteydet, kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitys, vuokraus, yritysjärjestelyt
044 540 9411
rainer.sourander@nordpoint.fi

 


senior advisor
Tapani Yli-Saunamäki
tonttihankinta, kiinteistökehityshankkeet Suomi ja Baltia, sidosryhmä- ja yhteiskuntasuhteet
+358 400 896 896
tys@nordpoint.fi
 

Pekka
kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV
Pekka Marttila
ketjuyhteydet kaupan ketjuihin ja toimitiloja etsiviin yrityksiin, hankekehityskohteiden ja toimitilojen vuokraukset, hankekehitys
0400 777 364
pekka.marttila@nordpoint.fi
 

Kari Malinen
kiinteistökonsultti, advisor
Kari Malinen
kauppa- ja liikepaikat, ketjuasiakkaat, kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitys, vuokraus
040 828 1656
kari.malinen@nordpoint.fi